В Житомирській області з початку року 6,9 тисяч кілометрів доріг перейдуть до сфери управління обласної державної адміністрації

В Житомирській області з початку року 6,9 тисяч кілометрів доріг перейдуть до сфери управління обласної державної адміністрації

07.11.17 10:44 0 205
З 1 січня 2018 року на обласний рівень перейдуть 6,9 тисяч кілометрів доріг місцевого значення.

Про це повідомив начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк.

— «З 1 січня 2018 року до сфери управління обласної державної адміністрації передається нова функція – управління дорогами місцевого значення. На обласний рівень передадуть 6 тис. 941,5 км місцевих доріг. Також з початку року починає працювати дорожній фонд, який складається з акцизу за пальне, реєстрацію транспортних засобів та ін. Попередньо на нашу область мають виділити 640 млн грн. Якщо порівнювати з поточним роком, то цьогоріч нам було виділено всього 46 млн грн», – розповів Роман Крисюк.

За його словами, 1756,9 км – це дороги обласного значення, 5184,6 км – районні дороги. 100 % актів інвентаризації вже складені спільно зі Службою автодоріг.

— «Попередньо, ми будемо надавати в Укравтодор пропозиції щодо затвердження переліку об'єктів, на яких робитимемо ремонти, адже саме Укравтодор є головним розпорядником коштів. Якщо раніше Укравтодор перераховував кошти у Службу автомобільних доріг в області, то тепер буде перераховувати на обласну державну адміністрацію для утримання доріг місцевого значення», – пояснив начальник управління.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ