Геннадій Зубко: На рівні первинної медицини та освіти у громадах мають бути забезпечені вимоги щодо доступності

Геннадій Зубко: На рівні первинної медицини та освіти у громадах мають бути забезпечені вимоги щодо доступності

07.11.17 13:37 0 281
Важливо, аби на рівні первинної медицини та освіти у громадах було забезпечено виконання вимог щодо доступності для осіб з особливими потребами.

Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Муніципального форуму місцевого самоврядування Асоціації міст України. За його словами, при Мінрегіоні працює комітет з доступності.

«Ми визначаємо напрямки, де треба посилювати вимоги доступності. Наголошую, що відповідні будівельні норми щодо доступності ніхто не скасовував, і їх необхідно забезпечувати. Ідеться насамперед про заклади медицини, освіти, соціального захисту», - зауважив Зубко. Він зазначив, що при Уряді працює Уповноважений з прав людей з інвалідністю, який відслідковує підготовку усіх документи щодо дотримання вимог доступності.

«Після рішення про децентралізацію повноважень ДАБІ до складу відповідного органу має бути введено громадського інспектора, що слідкуватиме за дотриманням вимог доступності при введенні в експлуатацію об'єктів», - зазначив Зубко.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ