Житомирщина: ще 12 жителям області компенсують більше півмільйона гривень за встановлення сонячних станцій

Житомирщина: ще 12 жителям області компенсують більше півмільйона гривень за встановлення сонячних станцій

07.11.17 12:42 0 262
12 заяв подали жителі Житомирщини на відшкодування вартості сонячних батарей та систем сонячного теплопостачання з обласного бюджету. Орієнтовна вартість компенсації складає 541 тис. грн.

Під час 13 сесії облради депутати підтримали ініціативу голови ОДА Ігоря Гундича щодо збільшення фінансування програми енергозбереження. Та додатково виділили 1,5 млн грн для компенсації за встановлення сонячних електростанцій та «теплих» кредитів жителям області до кінця 2017 року.

За інформацією департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації, 12 власників сонячних електростанцій подали заяви на отримання компенсації з обласного бюджету. До кінця тижня комісія розгляне документи заявників та затвердить суми компенсацій, орієнтовний розмір яких становить 541 тис. грн.

На території Житомирської області вже працює 37 сонячних електростанцій. За 9 із них власники отримали компенсації з обласного бюджету у розмірі 378 тис. 257 грн.

Програма передбачає відшкодування у розмірі до 50 тис. гривень з обласного бюджету – 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ