Чому варто купити біметалічний радіатор?

Чому варто купити біметалічний радіатор?

08.11.17 14:43 0 857

Питання тепла у домі хвилювало людей ще в давні часи. Сьогодні найпопулярнішою системою опалення є радіаторна система. Але і вона постійно зазнає змін, оскільки прогрес не стоїть на місці.

Далі ми поговоримо про біметалічні радіатори, а саме про те, чому саме їх варто встановити. У цьому питанні нам допоможе розібратися співробітник інтернет-магазину https://vygodnyi.com.ua, в ямому є великий асортимент продукції для опалення та водопостачання. Він дасть нам відповідь на питання: "Чому на согоднішній день біметалічні радіатори - це найкращий вибір?".

Мета всіх опалювальних систем - це підтримка максимально комфортної температури усередині опалювального приміщення. Біметалічні радіатори є надійним тепловим джерелом для будь-якого приміщення.

Основні достоїнства біметалічного радіатора

Дані радіатори виробляються з двох металів. Каркас складається з труб (вони можуть бути мідними і сталевими). Усередині даного каркаса циркулює теплоносій (гаряча вода). Зовні, до труб, точковим зварюванням, кріпляться радіаторні пластини з алюмінію, які і створюють «тіло» радіатора.

Плюси використання біметалічного радіатора:

  • Велика тепловіддача (180 Вт);
  • Довговічність. Термін зносостійкості радіатора 20- 25 років;
  • Надійність і міцність. Біметалічні радіатори можуть витримувати тиск системи до 35 атмосфер;
  • Багатофункціональність. Дані радіатори можна з'єднати з будь-якою системою опалення;
  • Відчутна економія енерговитрат на опалення. Малий перетин каналів в радіаторі скорочує обсяг теплоносія (кількість води в системі) і дозволяє швидко і ефективно регулювати температуру нагрівання за допомогою термостата;
  • Естетичність. Біметалічні радіатори виконані у формі панелей чудово підійдуть до будь-якого інтер'єру. Їх можна встановити в житловому будинку, офісі, муніципальному закладі і т. д.;
  • Ергономічність і Безпека. Плоска форма радіатора економить простір. Відсутність гострих кутів і небезпечно гарячих поверхонь, дає можливість встановлювати їх в дитячих кімнатах;
  • У деяких моделях присутні додаткові ребра жорсткості, що дає можливість вертикального розташування радіатора, без кріплень кронштейном.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 70)
Попередня новина: Махровое полотенце: Что ...
Наступна новина: Відпочинок без перешкод: 5 ...

КОМЕНТАРІ