Відпочинок без перешкод: 5 кращих пляжних безвізових лініх напрямків

Відпочинок без перешкод: 5 кращих пляжних безвізових лініх напрямків

08.11.17 19:32 0 667

Скажіть кому не хочеться гарно відпочити?. Всі без винятку люблять поніжитися під ласкавими промінчиками сонця, покупатися в теплому морі подихати свіжим повітрям. Все це можна зробити на вітчизняних, або зарубіжних курортах. З намини курортами проблем немає - купив тур і вперед! А ось із зарубіжними курортами не все так просто. Дуже часто потрібно оформляти візу, а це майже завжди дорого, довго і клопітно. А так хочеться, щоб раз - і ти вже на пляжі, без всяких консульських зборів і заповнення анкет. Редакція порталу soontour.ru склала список з 5 привабливих країн, де віза не відокремлює нас з вами від моря.

ТУНІС

Це поки що темна конячка для нашого туриста. Щоб подражнити вас, скажімо, що туристи, які одного разу побували в цій незвичайній арабо-французькій країні Африки, повертаються туди ще раз, а потім, найімовірніше, ще раз. А все тому, що Туніс легко полюбити з першого разу, але складно з першого разу зрозуміти. Однозначно в першій же поїздці вас підкорять широкі піщані пляжі і блакитні бухти, пряна туніська кухня, строкатість і геометрія андалузького стилю в східних інтер'єрах, усміхненість персоналу і місцевих жителів, а також мікс арабської, французької та африканської культур.

ГРУЗІЯ

Якщо ви хочете побачити справжню Грузію - розслабтеся! Не складайте жорстких графіків і планів - де побувати і що побачити. Просто відпустіть все і насолоджуйтеся життям. Купайтеся в Чорному морі в Батумі і околицях, їжте хінкалі, дегустуйте чурхеллу, гуляйте по вулицях Тбілісі, будьте відкритими. Даємо вам слово - ви обов'язково випадково познайомитеся з місцевими жителями, які, як ми всі знаємо, гостинні як ніякий інший народ. І тут вже довіртеся їх напору - вас нагодують справжньою грузинською кухнею, напоять справжнім грузинським домашнім вином, поводять по найкрасивіших місцях міста, околиць, сіл, де «мій дядько живе, баранчика заріже - вах який шашлик буде, дарагой!». Тут, ми, звичайно, перебільшуємо, але в цьому є й раціональне зерно.

ЧОРНОГОРІЯ

Це маленька і неймовірно красива країна. Той щасливий туристичний випадок, де красиво все - і природа, і міста з кам'яними вуличками в історичних центрах, і люди. А ще тут чисте Адріатичне море, смачна морська кухня і всі добре говорять по-російськи.

АЛБАНІЯ

Це країна на двох морях, Адріатичному та Іонічному. Хочеш - заграй на піщаних пляжах Адріатики, хочеш - на галькових пляжах Іонікії. Поруч Греція - зелений Корфу, Італія -  знаменитий Барі. Є тут навіть свої Мальдіви, на які так схожі білопісчані пляжі курортного селища Ксаміль на півдні Албанії. У цій країні Балкани набувають європейського фльору - і з кожним роком все більше. Тому варто поквапитися, щоб встигнути побачити албанську автентику.

ТУРЕЧЧИНА

Це паличка-виручалочка вітчизняного туриста, де є все для повноцінного відпочинку: море, пляжі, фрукти, готелі за системою «все включено», цікава анімація, насичена екскурсійна програма, різноманітність сувенірів... Продовжувати можна довго - плюсів у країни маса. Треба віддати належне туркам - в майстерності надати максимум послуг за приємну ціну вони досягли успіху відмінно! Відпочити в Туреччині зможе і розкута молодь, і пенсіонери - кожен знайде курорт, готель і розваги за інтересами.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 20)
Попередня новина: Чому варто купити ...
Наступна новина: Наручний годинник Daniel ...

КОМЕНТАРІ