Чернівецький міський голова потрапив до переліку мерів-інноваторів

Чернівецький міський голова потрапив до переліку мерів-інноваторів

09.11.17 15:12 0 239
Видання “Українська правда” разом з Міжнародним самітом мерів розпочинають проект “Рейтинг українських мерів-інноваторів”.

Мета заходу – продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації.

Спочатку список з 20 мерів, гідних рейтингу, складе професійне журі. Перелік найкращих та кейси їхніх досягнень будуть опубліковані на сайті “Української правди” 20 листопада.

До переліку вже потрапили мери Житомира – Сергій Сухомлин, Тернополя – Сергій Надал та чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

28-29 листопада на Міжнародному саміті мерів, організованому у Києві фондом Western NIS Enterprise Fund, стануть відомі імена топ-5 фіналістів.

Хто з них гідний перемоги, вирішать українці всенародним голосуванням, яке буде тривати на сайті “Української правди” до 22 грудня.

“Ми хочемо показати успіхи мерів маленьких та середніх міст на всю країну, адже незалежно від масштабів міста, їм вдається працювати на своїх громадян, поліпшувати життя та забезпечувати їх комфорт”, – говорить співзасновник Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок.

Критерії оцінки українських мерів та їх роботи відповідають світовим аналогам рейтингу European Capital of Innovation та стосуються усіх сфер життя мешканців міста: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров'я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста.

Члени журі оцінюють не лише застосування технологій в цих сферах, а й креативні рішення для лінійних задач.

Проект реалізовується за підтримки Western NIS Enterprise Fund у рамках Міжнародного саміту мерів.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області в ...
Наступна новина: Тернополянин Олександр ...

КОМЕНТАРІ