Огляд смартфона Blackview BV8000 Pro

Огляд смартфона Blackview BV8000 Pro

09.11.17 11:48 0 584

Черговий "невбиваємий" смартфон був представлений вже відомим серед любителів бюджетників китайським брендом Blackview. Варто відзначити, захищені смартфони даного виробника завоювали чималу популярність у тих, хто цінує надійність за відносно невелику вартість. Новинка Блеквью BV8000 ПРО також пропонує технологічну начинку, яка захищена корпусом, виконаним за стандартом IP68.

Особливості дизайну

Коли вже мова хайшла про захисний сегмент смартфонів, варто сказати про те, що цей смартфон отримав добротний брутальний корпус. І, тим не менш, апарат може похвалитися деякою суворою футуристичною родзинкою, він не виглядає грубо, як більшість китайських конкурентів минулих років. Той же його попередник Блеквью BV6000 не виглядав так іміджево. При швидкоплинному погляді на пристрій можна відзначити, що апарат виглядає приємно, причому п'ятидюймовий фуллейчді-дисплей відрізняється гарною якістю, і це не дивно, враховуючи виробника Sharp.

Технічні характеристики:

Гаджет оснащений:

  • Процесором МТ6757;
  • HDD - 64 Гб;
  • ОЗУ - 6Гб;
  • Основною камерою на 16 мегапікселів і 8Мп допоміжною камерою з сенсорами від Samsung S5K3P3, а також 4H8;
  • Ємним акумулятором на 4180 мАг.

Як видно, смартфон може запропонувати непогані характеристики (більш детально переглянути характеристики BlackView BV8000 PRO можна на сайті vip-phones.ru).). У гаджета і відмінна продуктивна платформа, яка працює під андроїдом 7-ї версії, і ємна батарея, що забезпечує непогану автономність. Також в Блеквью BV8000 Pro підтримується сканер відбитка, як і кілька інших приємних особливостей на кшталт Глонасс-навігації та NFC.

Захисні властивості телефону

Безумовно, захисні властивості передбачають збільшення корпусу, роблячи його громіздким і брутальним. І якщо захист від вологи і пилу може дозволити уникнути збільшення корпусу, то захист від ударів і вібрацій - ні. Але в кінцевому підсумку це того варто: як стало відомо, ентузіасти вже встигли перевірити гаджет «на міцність» і він впорався на "5 балів" навіть із зовсім вже варварськими випробовуваннями. Так, апарат без проблем пережив кидання зі сходів. Але найцікавіше в тому, що він вижив навіть після падіння з 10-го поверху, тобто з 30 метрів, правда, корпус все ж отримав незначні пошкодження. Ну, а такі дрібниці на зразок занурення в воду на глибину на 1 м і зовсім не викличуть ніяких проблем.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 26)

КОМЕНТАРІ