В Тернополі оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі

В Тернополі оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі

12.11.17 19:28 0 360
Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі, мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів. При Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес – інкубатор.

Учасником цього інкубатора можуть стати діючі підприємці і особи, які планують розпочати бізнес, так і діючі підприємці.

Бізнес-інкубатор – це можливість для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності. Для участі в інкубаторі не обов’язково бути зареєстрованим підприємцем, достатньо мати власну бізнес- ідею, а досвідчені експерти з ведення бізнесу допоможуть втілити її у життя.

Діючі представники підприємництва зможуть отримати фахову підтримку з удосконалення свого бізнесу за допомогою менторів, тренерів, експертів, а також всю наявну інформацію про можливості, які існують для підтримки підприємництва в Україні та області.

Участь в бізнес – інкубаторі здійснюватиметься за 2 варіантами:

1. 10 переможців отримають власне робоче місце в офісі інкубатора, а також можливість обміну досвідом та знаннями з іншими учасниками інкубатора щодня впродовж року та фаховий супровід із започаткування та ведення власного бізнесу;

2. Також буде обрано 20 осіб, які отримають впродовж двох років системну підтримку з розвитку та ведення своєї підприємницької діяльності.

Для того, щоб стати учасником бізнес – інкубатора необхідно подати заяву на участь та необхідний пакет документів.

Прийом документів на участь у конкурсі триватиме до 20 листопада 2017 року.

Пакет документів подається у паперовому вигляді в Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва за адресою:

м. Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 833,

тел.: (0352) 52 – 31 – 72

моб.: (098) 648 60 86, (098)117 16 32

e-mail: ternopil.vrp@gmail.com

Перелік необхідних документів:

* Конкурсна заявка за формою;

* Опис проектної ідеї/бізнес-плану за формою;

* Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (у разі зареєстрованого СПД);

* Письмова згода на обробку персональних даних.

Додаткова інформація про конкурс та форми необхідних документів знаходяться на офіційних веб-сайтах Тернопільського обласного центру зайнятості.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Іван Крисак: Аграрії ...
Наступна новина: Степан Барна: Медична ...

КОМЕНТАРІ