Золоті або гарні номери: Чому люди їх купують?

Золоті або гарні номери: Чому люди їх купують?

13.11.17 16:17 0 751

Не секрет, що багатьом з нас подобається привертати до себе увагу. Багатьом подобається, коли їх гідно оцінують. А деяким просто приємно викликати «білу» заздрість в оточуючих.

Бажання самовираження - природна потреба людей. Це людська сутність, так що нічого дивного немає в тому, що люди ретельно продумують не тільки свій гардероб, зачіску і стиль поведінки, але і аксесуари (марку автомобіля, мобільного телефону або телефонний номер). Далі, ми поговоримо про золоті та красиві номера телефону і розповість нам про них співробітник сайту nomer.in.ua, на якому безпосередньо можна придбати рідкісні, мажорні та VIP номера.

Золоті номери: Що це таке?

Золоті номери мобільних телефонів можна підбирати не тільки за датою народження. У свій номер ви можете «вбудувати» будь-яку важливу дату або число, що відображає ваш внутрішній світ, потенціал, що приваблює удачу або нагромаджує грошовий капітал (згідно фен-шую).

Їх приємно друкувати на візитках, рекламних плакатах і в офіційних документах. Вони приносять прибуток компаніям, оскільки потенційні покупці запам'ятовують вдалі і цікаві номери на рівні підсвідомості і при нагоді їх згадують.

Золотий номер різних операторів мобільного зв'язку вигідно виділяються на тлі звичайних телефонних номерів і завжди кидаються в очі. Володіти золотим номером Київстар, Vodafone та Lifecell - модно і перспективно з точки зору розвитку бізнесу.

Купити золотий номер будь-якого оператора мобільного (стільникового) зв'язку може кожен! Головне - визначитися з вашим майбутнім номером і з ціновою категорією.

Красиві номери: Що це таке?

Красиві номери дозволяють виразити своє світовідчуття, адже поєднання цифр, при бажанні, може розповісти багато цікавого про характер людини і про дату його народження. Красиві номери допоможуть оточити вас загадкою, додати вам ще одну родзинку, дають можливість дарувати посмішку оточуючим, дивують унікальністю цифрових комбінацій і притягують удачу.

Красиві номери дуже популярні в бізнес-середовищі. Вони легко сприймаються на слух, тому їх зручно диктувати по телефону (ймовірність помилки мінімальна), що вельми до речі, якщо така необхідність з'являється часто.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 43)
Наступна новина: Памятники из гранита: ...

КОМЕНТАРІ