Аюрведичні препарати: Чому їх варто приймати?

Аюрведичні препарати: Чому їх варто приймати?

13.11.17 21:43 0 596

Всі аюрведичні препарати мають мінеральні, тваринні, а також рослинні склади, які дають можливість ефективно лікувати різноманітні хвороби, включаючи хронічні та важкі стани. Вони повертають людині здоров'я та молодість і зміцнюють її тіло. Сьогодні ви без проблем можете підібрати собі аюрведичні формули (до речі, зробити це можна в магазині аюрведи Amari-shop), які є загальнозміцнюючими та профілактичними засобами (Расаянами). Для цього потрібно лише уважно ознайомившись зі способами прийому, показаннями і можливими протипоказаннями.

На сьогоднішній день, терапевтичні принципи аюрведи ретельно досліджені, і, як результат, була підтверджена її висока дієвість, навіть якщо дивитися з боку традиційної медицини. Аюрведі під силу мінімізувати і передбачати всі чинники ризику. Її лікувалні методики підкреслюють важливість дієтологічних і психофізіологічних факторів + факторів оточення і поведінки, що безпосередньо робить лікарський підхід Аюрведи цілісним та всебічним  і закріплює за нею достойне місце в сучасному житті.

аюрведаАюрведичні препарати, діють на клітинному рівні, як результат, вони надають шкірі здоров'я та блиск, підтримують в людині бадьорість і молодість, заспокоюють розум, допомагають роботі мозку і дарують людині радість. Співвідношення компонентів в цих препаратах підібрано так тонко, що на людський організм вони діють наче камертон, налаштовуючи кожен енергетичний канал і орган на його початковий резонанс, гармонічним чином впливаючи на фізичне тіло, нервову систему і енергетичні поля.

Численні медичні дослідження в Індії, Росії, Україні та США показали, що препарати Расаяни істотно підвищують ефективність західних фармакологічних засобів, знижуючи побічні ефекти їх застосування. При цьому дози призначених препаратів знижувалися вдвічі і більше разів, відповідно зменшувалася і вартість лікування.

Аюрведичні препарати ефективні і самі по собі. Але вони є лише однією зі складових комплексу заходів Расаяни, в який входять повне очищення організму (Панчкарма) і подальший прийом спеціальних препаратів омолоджуючої дії на тлі особливої дієти і режиму. Аюрведа  відносить до Расаяні також і спосіб життя, при якому людина слідує моральним і духовним принципам. При комплексному підході ефективність омолодження організму зростає багаторазово.

Джерело: amari-shop.kiev.ua
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 37)
Попередня новина: Резка металла: Основные ...
Наступна новина: В Тернополі муніципальний ...

КОМЕНТАРІ