Як вибрати для ремонту хороші будівельні матеріали?

Як вибрати для ремонту хороші будівельні матеріали?

15.11.17 21:00 0 1112

Хто з нас хоча б раз в своєму житті не переживав трудомісткий і відповідальний процес під нехитрою назвою «ремонт» (процес, при якому навіть найменша помилка може перерости в справжню катастрофу)?

Популярний сьогодні вислів «економія повинна бути економною» жодним чином не повинен застосовуватися до процесу ремонту.

Економити на ремонті не можна, оскільки, тільки застосовуючи високоякісні будівельні матеріали, Ви на довгі роки позбавляєте себе сумнівного задоволення насолодитися ремонтом повторно. До речі, в придбати якісні будматеріали за доступною ціною можна в інтернет-магазині https://okoloremonta.ua.

Як вибрати якісні будматеріали?

Умовно ремонт можна розділити на 3 етапи:

 • Складання правильного плану ремонтних робіт;
 • Пошук надійних і кваліфікованих працівників;
 • Придбання якісних будівельних матеріалів.

І якщо з відсутністю перших 2 пунктів часто можна змиритися (при наявності у Вас тямущою голови і умілих рук), то покупка неякісних матеріалів незабаром може коштувати Вам дорожче, ніж зроблений ремонт.

Вибір будівельних матеріалів багато в чому буде залежати від виду ремонту, який буває двох видів:

 1. капітальним;
 2. і косметичним.

Розглянемо вибір матеріалів для косметичного ремонту, який має на увазі:

 • зміну шпалер;
 • укладання підлогового покриття;
 • обробку та фарбування стін і стелі.

Матеріали для косметичного ремонту часто підбираються відповідно до тих матеріалів, які вже використовувалися.

Косметичний ремонт

Основні будівельні матеріали такого ремонту - це будівельні суміші, а також лако-барвисті розчини. Якщо Ви зупинили свій вибір на сухих сумішах, то пам'ятайте: ці матеріали не люблять вологу, а в відкритому стані швидко втрачають свої властивості. Враховуйте марку, виробника, склад, а також специфіку роботу з обраним матеріалом.

Так, матеріали для шпаклівки представлені кількома видами:

 1. для обробки внутрішніх і зовнішніх приміщень;
 2. для ремонтних робіт в сухих приміщеннях;
 3. а також для вирівнювання і розгладження.

При цьому одні склади можна накладати на вологу поверхню, тоді як інші зіпсують Вам весь ремонт в тому випадку, якщо Ви швидко не впораєтеся з ними або створите в приміщенні протяг.

Капітальний ремонт

Перейдемо до будівельних матеріалів, призначеним для капітального ремонту. Так, якщо Ви хочете перепланувати квартиру, то без піску, бетону, вапна і цементу Вам не обійтися, оскільки саме за допомогою них Ви будете вирівнювати підлоги і стіни. Не економте на цій частині ремонту, щоб через пару років не робити його заново.

При фарбуванні стін, драпіруванні або обклеюванні шпалерами, рівні стіни - це запорука краси і якості Вашого ремонту. Порада: при придбанні матеріалів для перерахованих вище процесів додавайте до необхідної кількості мінімум 5 частину матеріалів, оскільки деякі архітектурні та технічні діри істотно впливають не в кращу сторону на кількість витрачених при ремонті матеріалів.

Після вирівнювання стін переходимо до вирівнювання підлоги - стяжки. Рекомендуємо використовувати суміші-стяжки, перевага яких в тому, що при висиханні вони приймають ідеально рівну форму, забезпечуючи тим самим простоту вирівнювання підлоги, без використання розміток та коригування. Такі суміші також мають назву «наливна підлога».

Євроремонт

На завершення сказаного і написаного хочеться кілька слів сказати про євроремонт, який характеризується капітальністю, надійністю, довгостроковістю і використанням сучасних технологій в поєднанні з високоякісними будівельними матеріалами. Так, до ремонту такого рівня відносяться:

 • демонтажні роботи;
 • підготовка стелі, стін і підлоги до обробки, оформлення, оштукатурювання, шпатлювання;
 • а також забарвлення віконних укосів;
 • гіпсокартонні багаторівневі стелі;
 • укладання на стіни і підлогу плитки і т. д.

Висновки

Пам'ятайте, що запорукою якісного, надійного і довгострокового ремонту є якісні будівельні матеріали, які, перш за все, повинні відповідати функціям приміщення. І, звичайно, вмілі руки грамотних і кваліфікованих працівників, які безпосередньо займаються ремонтом!

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 33)
Попередня новина: Стойка ресепшн: Что это ...
Наступна новина: R24.ua: шукаємо нерухомість ...

КОМЕНТАРІ