Про це повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області.
Один із етапів перевірки – проведення навчання, в ході якого аварійно-рятувальні підрозділи, а також служби екстреного виклику міста демонстрували свої навички щодо ліквідації умовної надзвичайної події в освітньому закладі.
За умовною надзвичайною подією, у приміщенні кабінету інформатики Центру професійно-технічної освіти ніби виявили розлиту на підлозі речовину, зовні схожу на металеву ртуть у кількості 300 грам. Поруч – двоє потерпілих без свідомості. Кабінет знаходиться в будівлі учбового корпусу №1. Тож в першу чергу керівником Центру було повідомлено про подію до міськради та проведено евакуація із закладу.
До місця виклику прибуло 4 відділення вогнеборців, екіпаж екстреної допомоги та медицини катастроф, співробітники Нацполіції, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради. Правоохоронці перекрили рух транспорту поблизу виникнення надзвичайної події.
Під час проведення пошуково-рятувальних робіт двома ланками газодимозахисної служби були виявлені в приміщенні двоє потерпілих. Їх вивели на свіже повітря та передали медикам. Одночасно бійці аварійно-рятувального загону Управління ДСНС в області провели збір, демеркуризацію розливу ртуті з подальшою її передачею у відповідні органи. Також на місці події працювали психологи Управління ДСНС в області.
Загалом до навчань було залучено 39 осіб персоналу служб цивільного захисту міста та 9 одиниць техніки.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Герої Небесної Сотні: Назар ...
Наступна новина: У Волинській області ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей