Як довго проходить лікування і реабілітація залежностей?

Як довго проходить лікування і реабілітація залежностей?

16.11.17 15:08 0 731

"Алкоголізм і наркоманія - це серйозні хвороби і велике горе. Як довго буде проходити лікування і реабілітація, залежить від багатьох чинників і все строго індивідуально. Визначити точну дату одужання, немає жодної можливості, тут важливий не термін, а результат. В даному випадку не можна застосовувати шаблони, які сьогодні дуже часто практикуються, а також різноманітні неефективні програми",  - розповідає Бударин Д. В., співробітник реабілітаційного центру "Маяк Здоров'я": http://www.mayak-zdorovya.com.ua/lechenie-narkomanii-chernigov.html.

Обидва захворювання, наркоманія і алкоголізм розвиваються зазвичай досить тривалий час. Але практично всі наркотики, в більшості випадків, викликають моментальну залежність, на відміну від алкоголю, у якого ці симптоми не так яскраво і швидко проявляються. У будь-якому випадку, ці захворювання небезпечні, швидкоплинні і смертельні.

Алкоголізм VS Наркоманія

Алкоголізм розвивається тривало, поступово приручаючи організм і отруюючи його. Фізичний стан алкоголіка, його імунітет і багато природніх процесів в організмі сильно порушені. Для того, щоб відновити організму на фізіологічному рівні необхідно, щоб пройшло трішки часу. Так, для того, щоб повністю звільнитися від залежності, відновити і повернути нормальний психологічний стан потрібно приблизно від 5 до 8 місяців.

Наркотики швидше і сильніше руйнують організм, життя наркомана коротке і призводить до ранньої смерті. Якщо не прийняти рішення для лікування, то скоро все закінчиться дуже сумно. Повернути людині свободу можна, але для цього необхідно докласти великих зусиль, і бути готовим підтримувати його протягом 5-6 місяців. Але результат повністю себе виправдає, наркотики назавжди підуть з його життя.

Терміни детоксикації

Детоксикація від алкоголю чи наркотиків займає 7-10 днів.

Терміни реабілітації

Подальша психологічна реабілітація, аж до повного звільнення від психологічної залежності (тут все індивідуально) займає від 4-х місяців і більше.

Повний курс програми дозволить позбавити людину від наркотиків, відновити обмін речовин в організмі, набрати м'язову масу, повернути здоровий стан. І найголовніше, повністю звільнити людину від залежності на рівні свідомості.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 65)

КОМЕНТАРІ