Захід відбувся на майдані імені С.П.Корольова за участю представників влади, духовенства, громадськості.
Четверту річницю Майдану провели у форматі спогадів про революції в Україні 1917, 2004-2005 та 2013-2014 років із піснями, які асоціюються з цими подіями.
Представники духовенства зачитали молитву, а учасники заходу поставили лампадки до меморіалу Героям Небесної Сотні.
Також на всіх бажаючих чекав «вільний» мікрофон і неформальне спілкування біля палаючої бочки.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернігів проводить ...
Наступна новина: Представники діаспори ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим