Тернопільські спортсмени вибороли у спортивній ходьбі «золото» та «срібло»

09.12.17 09:42 0 757
Понад двісті спортсменів стали учасниками Відкритого чемпіонату Львівської обласної організації ФСТ «Україна» з легкої атлетики. Такі змагання відбулись у Львові, в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази з літніх видів спорту. Тернопільщину на цьому турнірі у спортивній ходьбі представляли учні-спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, якi здобули мiсця на п'єдесталi.

Так, Денис Янусь (Горинецька ЗОШ, Кременецький район) зайняв перше місце на дистанції 3 000 метрів з результатом 18.02,8. Люба Губанова (Тернопільська ЗОШ №9) з результатом 10.47,8 стала другою на дистанції 2 000 метрів, а Олександра Франків (Тернопільська ЗОШ №2) на цій же дистанції була п'ятою з результатом 11.22,8. Тренуються спортсмени під керівництвом тренера-викладача спортивної школи Віри Зозулі.

Попередня новина: Чернівці: Для людей з ...
Наступна новина: Житомирщина: жителі області ...