Визначились перші переможці Спортивних ігор школярів Тернопільщини у новому навчальному році

09.12.17 13:48 0 590
Першими розіграти медалі ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2017-2018 навчального року випало юнакам - учням ЗОШ І-ІІІ ступенів з футзалу. Після визначення найкращих в п'яти підгрупах, в яких змагались 23 команди з районів та громад області, у фінал вийшли юнаки з Тернополя, Гусятинського, Теребовлянського, Кременецького, Козівського, Лановецького районів, Скалатської та Бережанської міської ради.

Як повідомляє Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спору Міністерства освіти, фінал видався не легким, адже гравцям спочатку потрібно було зіграти в підгрупах, а потім зійтись у фінальних «сутичках».

Найкращу витримку та характер показали учні міста Тернополя, які й стали переможцями. Пiдготував команду тренер Старовський П.Я. Власниками срібних нагород стали юнаки ЗОШ зі Скалата (тренер Бульбій В.О.). Третю сходинку п'єдесталу посіли учні з Бережан, які готувались до змагань під керівництвом тренерів Рехлевича А.М. та Савочка В.І.

Наступна новина: Чернівці: Інвестиційний ...