12 учасників з Тернопільщини перемогли в конкурсі з написання «Книги добра»

12 учасників з Тернопільщини перемогли в конкурсі з написання «Книги добра»

11.12.17 08:33 0 281
Ми відгукнулися на ініціативу позиціонування нашої країни, нашої області, як великої території добра та справедливості. І це є дуже добрим знаком. Адже ми повинні проводити багато заходів на різних рівнях, щоб популяризувати Україну у світі, демонструвати те, що в Україні завжди жили, живуть і будуть жити люди, які у своїх мотивах працюють з позиції добра, християнських принципів і глибокої віри в Бога. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час інформаційної акції з нагоди завершення Міжнародного соціального проекту «Книга добра», який реалізовувався в області.

З Тернопільщині участь у конкурсі взяли не лише діти. Долучилися також дорослі. Кожен писав про те, що йому найближче і про тих, хто є для них втіленням добра та прикладом для наслідування. Відтак, 12 історій та ілюстрацій учасників з Тернопільської області пройшли всі відбіркові етапи і потрапили до сотні найкращих з усієї України. Ці історії систематизують в одну книжку. Після презентації книги у Києві, яка відбудеться 9 грудня, презентації відбудуться ще у 50 країнах світу. А це чудова нагода заявити ще раз про Україну з позиції добра, світла та любові.

«Ваші роботи є різнопланові і вони демонструватимуть на весь світ і, власне, даватимуть нам бачення майбутнього України, – звернувся до учасників конкурсу заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик. – Людина може бути більше чи менше професійною, але найважливіше це те, як вона вихована, і чи готова працювати з метою, щоб наша Україна була сильною і перспективною державою».

В нас складний час, тому, як зауважив Юрій Юрик, кожен на своєму рівні повинен боротися за Україну.

«Кожного з нас є свій фронт. Хлопці захищають Україну на Сході, але в нас війна триває на кожному рівні і в першу чергу це війна за майбутнє України. Тому кожен з вас: чи то учень чи студент в межах свого повсякденного життя повинен розуміти ці речі. Даний проект демонструє те, що ми повинні подолати дуже багато стереотипів. Адже ми миролюбна нація. У той же час ми нація, яка нікому не дасть, щоб нас применшували чи утискали. Тому я дуже вдячний вам за участь в цій акції і переконаний, що ваші історії внесуть велику лепту щодо позиції України в світі. І дуже добре те, що там ще й будуть історії з Тернопільщини», – підкреслив Юрій Юрик.

У свою чергу, як додав начальник Служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації Ростислав Дрозд, «Книга добра» – це міжнародний соціальний проект, основною метою якого є створення книги із цікавими реальними історіями та дитячими ілюстраціями про Добро. «Книга добра» покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добра у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим, чистим серцем і добрими людьми. Міжнародний соціальний проект реалізовувався за підтримки Міністра Закордонних справ України Павла Клімкіна та з благословення славної пам'яті Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У рамках проведення ...

КОМЕНТАРІ