У Житомирі відзначили 120-річчя з дня народження Бориса Тена.

У Житомирі відзначили 120-річчя з дня народження Бориса Тена.

11.12.17 09:16 0 289
У Житомирі відзначили 120 років з дня народження відомого поета, перекладача, мистецтвознавця Бориса Тена (Миколи Хомичевського).

Ювілейна зустріч відбулося 9 грудня, в обласній філармонії за участю в.о. начальника управління культури ОДА Тетяни Парфентієвої та начальника управління сім'ї, молоді та спорту ОДА Світлани Гресь.

«Є люди, як люди, а є – як зорі, величезного масштабу, люди, які є дороговказами і понавіть коли їх немає поруч з нами. Саме ми вшановуємо пам'ять такої постаті, яка змусила Гомера заговорити українською, в той час, коли українська мова була не модна та під забороною. Пам'ять про Бориса Тена вічна!», – сказала Тетяна Парфентієва.

Також жителі області отримали від Національної спілки письменників України дипломи лауреатів Премії імені Бориса Тена.

Довідково. Бори?с Тен (справжнє ім'я Мико?ла Васи?льович Хомиче?вський) – 9 грудня 1897 р., с. Дермань – 12 березня 1983 р., Житомир) – поет і перекладач, священик Української автокефальної православної церкви. Лауреат премії імені Максима Рильського за досягнення в галузі художнього перекладу (1979), заслужений діяч польської культури (1977). Понад півстоліття жив і творив у Житомирі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У рамках проведення ...
Наступна новина: Створення безбар’єрного ...

КОМЕНТАРІ