Чернігів вже прикрашають до новорічних свят

Чернігів вже прикрашають до новорічних свят

12.12.17 08:07 0 215
Наближаються новорічні та різдвяні свята, яких чекають та до яких готуються мабуть всі: і дорослі, і діти. Чернігів теж чепуриться, щоб створити справжню зимову казку для жителів та гостей.

На минулому тижні уже почали встановлювати новорічну ялинку, а ще раніше – прикрашати місто святковою ілюмінацією. До минулорічної додалася й нова.

Цього року створюється більше новорічних локацій та фотозон, розвішуються гірлянди, встановлюються світлові колони та фонтани. Останніх буде змонтовано три – один в сквері по просп. Миру, де й торік, а ще два – в сквері Богдана Хмельницького. Прикрашаються ліхтарі, дерева та огорожа на площі й у скверах.

До речі арка, яку встановили на вході до малого бульвару (так званої «стометрівки») також є частиною новорічної ілюмінації і варто дочекатися закінчення монтажу всіх елементів, щоб побачити її завершений вигляд.

Загалом святковою ілюмінацією цього року буде прикрашено головну площу міста – Красну площу – та будівлі навколо неї, сквер Попудренка, сквер Богдана Хмельницького, сквер по просп.. Миру, встановлено світлові елементи біля РАЦСу.

Тож на чернігівців та гостів міста, окрім святкової шоу-програми, новорічного ярмарку, чекають яскраві локації та фотозони, а також незабутнє видовище створене з допомогою яскравої ілюмінації.

За проектом, запропонованим підрядником, саме такий вигляд арка матиме після завершення монтажу всіх елементів

Світлові елементи біля РАЦСу

Монтаж світлових елементів у сквері Богдана Хмельницького

Світлові елементи - дзвіночки - в сквері Богдана Хмельницького

За інформацією Управління житлово-комунального господарства міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Більше 1 млн грн ...
Наступна новина: Під час снігопаду та ...

КОМЕНТАРІ