Занурювальний блендер Bugatti Eva: користуватися або милуватися?

Занурювальний блендер Bugatti Eva: користуватися або милуватися?

12.12.17 13:32 0 797

Чи може побутова техніка бути справжнім витвором мистецтва? «А хіба це потрібно?» - запитає хтось і буде по-своєму правий: техніка повинна працювати і допомагати нам у домашньому господарстві. Але компанія Bugatti, мабуть, вирішила переконати скептиків, випустивши (і постійно доповнюючи) серію побутових приладів V-family, що вражає уяву і тішить око.

Чергова новинка в серії - погружной блендер Bugatti Eva, який мало схожий на звичний блендер. За заявою виробника, в ньому поєднуються «нестандартні образи» і «ретро-елементи». Насправді, це втілення фантазій про те, що таке зручна і красива техніка. Даний девайс має обтічну форму, дизайн на стику ретро і футуризму (ніякого парадоксу), а головне - гармонію зовнішнього вигляду. До речі, придбати його можна в інтернет-магазині https://casa-lombardia.com/.

Bugatti Eva: Основні можливості

Стаціонарний блендер Bugatti Eva не тільки красивий, але і дуже зручний. На перший погляд, можливості цієї техніки не вражають уяву - у блендера всього дві швидкості і три насадки. Проте, ось що можна зробити з його допомогою:

  • подрібнити досить м'які продукти на малій швидкості;
  • подрібнити тверді продукти (або великий обсяг продуктів) на високій швидкості;
  • порізати продукти за допомогою насадки-ножа;
  • збити інгредієнти за допомогою віночка;
  • перемішати інгредієнти (при чому добре!) за допомогою спеціального диска.

Загалом, головне не кількість функцій, а їх розумне поєднання, що і доводить цей блендер, який справляється з усіма завданнями, які перед ним ставляться.

Конструкція

Спеціальна ємність для змішування виконана в аналогічному дизайні, що і сам блендер, складаючи з ним єдине ціле. Також до нього додається підставка для зручного зберігання (навіть разом з нею блендер займає менше місця, ніж інша побутова техніка, завдяки тому, що його можна встановити вертикально). Діаметр його основи становить всього 11 сантиметрів, а висота - 41 сантиметр. Насадки також зберігаються компактно в спеціальному відсіку в підставці приладу.

Особливості роботи

Також в ручці девайса є спеціальні сенсори, які розрізняють, як саме рука охоплює рукоятку блендера. Якщо «обхват» не повний (тобто, можливо, Bugatti Eva взяла дитина або увага самої господині розсіяна), техніка просто не увімкнеться.

Після завершення роботи насадки можна з легкістю зняти, щоб і сам девайс можна було швидко вимкнути.

Коли всі інгредієнти будуть подрібнені, перемішані або збиті, ви поставите ваш блендер Bugatti на підставку і зможете помилуватися тим, як його колір і обтічні форми прикрашають інтер'єр вашої кухні. Він дійсно гарний, функціональний та зручний.

Джерело: casa-lombardia.com

Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 72)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: Веб-мастера напряженно ...

КОМЕНТАРІ