Владислав Атрошенко закликав чернігівців до подальшої участі в обговоренні зовнішнього вигляду міста

Владислав Атрошенко закликав чернігівців до подальшої участі в обговоренні зовнішнього вигляду міста

15.12.17 08:42 0 193
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звертається до жителів міста з закликом до подальшої участі в обговоренні зовнішнього вигляду Чернігова:

- У нас відбулися громадські слухання щодо реконструкції «Алеї героїв» та ремонту «нижньої» частини Валу. Я хочу подякувати всім учасникам, які взяли участь у обговорені та продовжують звертатися до мене зі своїми ідеями та пропозиціями.

І надалі я запрошую містян до активної участі в обговоренні всіх проектів. Але я би просив виключити з нашого діалогу ультимативні риторику й тим більше погрози. Я прошу цього як людина і як міський голова.

Ми відкриті, і я прошу всіх активістів з конструктивними пропозиціями вносити їх. Є можливість у рамках існуючого проекту зробити коригування – нехай це навіть вимагатиме часткового доопрацювання креслень і зміни кошторису. Та це буде співпраця у конструктивній формі.

Я категорично не сприймаю позицію, що потрібно проекти зупинити взагалі - це шлях в нікуди. Тому що до будь-якого проекту, яким би він не був, завжди можна ще розробити 10 альтернативних проектів. І не факт, що в будь-якого наступного проекту буде більше прихильників і менше людей, яким це буде не подобатися. І не факт, що якщо цьому активу щось сподобається, то завтра не здається інших представників громади, які скажуть: «Послухайте, що ви тут наліпили, зупиніть це, оголосіть новий конкурс! Той проведений не за правилами, а на новому ще через два роки ми визначимося, як там робити правильно!»

Я ще раз кажу, що запрошую всіх до діалогу, конструктивні пропозиції ми завжди готові вислухати і прийняти. Вчора та ми провели вже кілька зустрічей з активістами. Були висловлені певні зауваження по проектам, я їх вислухав та сприйняв. Ми готові разом з проектанами обговорювати деталі кожного проекту, шукати консенсус та вносити зміни.

У нас всі плани на наступний рік є в публічному доступі. Ми їх закладали в бюджет, за який публічно голосували депутати міської ради. Будь ласка, долучайтеся зараз! Щоб знову це не було для когось новиною в подальшому - коли розробиться цей новий проект і коли пройдуть слухання цього проекту на містобудівній раді. І я запрошую громадський актив бути присутніми на її засіданнях.

Наступними великими і важливими проектами будуть реконструкції Центрального Парку Культури та відпочинку і Привокзальної площі. Давайте разом дивитися на ці об'єкти та шукати найкращі можливості для їх перетворення. У конструктивний частині ми готові максимально врахували всі пропозиції. */blockquote

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За 9 місяців 2017 року на ...
Наступна новина: На Тернопіллі благодійники ...

КОМЕНТАРІ