Вибір вентиляційного дифузора для великого приміщення

Вибір вентиляційного дифузора для великого приміщення

17.12.17 23:39 0 955

Нерідко при облаштуванні спортивного залу, постає питання, а чи потрібно туди монтувати стельовий дифузор? Як не крути, але людина має потребу в повітрі буквально всюди. І не має значення, знаходиться вона на вулиці або в приміщенні. Тому, як би не хотілося заощадити кошти, уникнути монтажу дифузора в таких приміщеннях як спортивний зал не реально.

Зараз випускаються дифузори різних моделей та потужностей, але хорошим рішенням для приміщень, що відрізняються просторістю, є лінійний дифузор. На сайті http://auster-stone.com.ua/ представлені його різновиди моделей, дають можливість підібрати лінійний дифузор для вентиляції навіть для приміщень, які володіють вразливими параметрами. Але як правильно зробити вибір?

Особливості щілинних дифузорів

Сьогоні їх виготовляють з різних матеріалів, алюмінію та пластику. Також як і раніше, є в продажу і моделі, виконані з нержавіючої сталі. Звичайно, через особливості використовуваного в їх виготовленні матеріалу, вартість щілинного дифузора може істотно відрізнятися. Але при його виборі потрібно в першу чергу звертати увагу саме на матеріал, а не вартість.

Якщо він вибирається для таких приміщень, як спортзал, де часто буде присутня велика кількість людей, то однозначно, вибирати слід щілинний дифузор з довговічного матеріалу, тобто нержавійки або алюмінію. Так, багато власників приватних будинків нерідко прагнуть зробити приміщення в такій нерухомості особливо просторими. У таких ситуаціях, не зіпсувати створюваний дизайн інтер'єру приміщення може допомогти щілинний дифузор, який виконаний з пластика.

Незважаючи, на низьку вартість в домашньому користуванні такий дифузор чудово буде справлятися з поставленими завданнями. Слід зауважити, що якщо особливих вимог по квадратурі площі немає, і головним критерієм для установки щілинного дифузора є лише особлива просторість приміщення. Так ось висота в приміщенні повинна відповідати особливим параметрам. Щілинний дифузор може встановлюватися лише в тому випадку, якщо величина стелі становить мінімум 2,5 метра, а максимум може становити 4 метри. Тільки при такій висоті його робота буде ефективною.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 36)
Наступна новина: Основные особенности ...

КОМЕНТАРІ