На Тернопільщині влаштують свято Миколая для пільгових категорій дітей

На Тернопільщині влаштують свято Миколая для пільгових категорій дітей

18.12.17 09:09 0 356
Напередодні новорічно-різдвяних свят на Тернопільщині влаштують приємні заходи для маленьких жителів області. Зокрема, спеціально для них відбудеться театралізоване дійство з подарунками, приурочене до Дня святого Миколая.

Так, цієї суботи, 16 грудня, в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки відбудеться святкова програма «Миколай дарує радість». На свято запросили понад 600 дітей з області різних пільгових категорій. Зокрема, спільними зусиллями відділу сім'ї та молоді облдержадміністрації та театру актора і ляльки свято влаштують для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, чиї батьки є учасниками антитерористичної операції, дітей-переселенців, а також для творчих та обдарованих дітей. В рамках даного заходу діти переглянуть святкову виставу до дня Миколая, а також отримають солодкі подарунки.

Водночас, як повідомляють у відділі сім'ї та молоді Тернопільської ОДА, з метою відзначення в області свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, виховання поваги до народних традицій передбачено проведення ряду заходів, зокрема:

– благодійної програми «Миколай дарує радість»;

– благодійної акції для дітей, що проживають в інтернатних закладах області «З турботою про дитину»;

– благодійної акції для багатодітних сімей та сімей учасників АТО (особливо тих сімей, де загинули або ж отримали інвалідність) «Від Миколая до Різдва»;

– розважальної програми для 200 дітей з нагоди відзначення Нового року;

– відпочинкової програми для дітей, чиї батьки загинули під час виконання антитерористичної операції;

– святкової програми у «Палаці Кіно» для 350 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Головну площу Чернігова ...
Наступна новина: Чернігів починає сяяти ...

КОМЕНТАРІ