У Чернігові на громадських слуханнях схвалено рішення щодо будівництва дороги для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників

У Чернігові на громадських слуханнях схвалено рішення щодо будівництва дороги для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників

18.12.17 08:25 0 292
15 грудня у залі засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради відбулися громадські слухання на тему: "Обговорення будівництва автомобільної дороги для під'їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)".

Проведення цих громадських слухань ініціював Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко і 29 листопада підписав відповідне розпорядження. Майбутні громадські слухання та вся технічна документація проекту анонсувалися в місцевих засобах масової інформації.

Голова Дорадчого комітету, заступник міського голови Андрій Черненко на початку громадських слухань повідомив, що для участі в них зареєструвалося 105 чоловік. Після обрання лічильної комісії та затвердження порядку денного слухань був презентований проект будівництва нової автомобільної дороги для під'їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників.

З доповіддю виступила головний інженер Чернігівського ВКПДП «Укрдіпродор» Ольга Привалова. На початку вона зазначила, що мікрорайон "Шерстянка" вже давно потребує будівництва цієї дороги. На даний час населення мікрорайону в основному користується громадським пасажирським транспортом, який рухається по вул. Івана Мазепи. Надземний та підземний пішохідні переходи через значну протяжність маршруту та специфіку даних інженерних споруд обмежують можливість пересування людей з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, користування пасажирським транспортом по двох існуючих автомобільних маршрутах потребує значних затрат часу через їх протяжність та через необхідність здійснення пересадок на інші види транспорту.

Завдання на розроблення відповідного робочого проекту надійшло від управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради і техніко-економічне обґрунтування було затверджено рішенням міської ради у 2011 році.

За словами Ольги Привалової, нова автомобільна дорога повинна з'єднати вул. Івана Мазепи з житловим районом «Шерстянка» і проходить по існуючій дорозі з твердим покриттям протяжністю 591 м вздовж території ТОВ «Чернігіввовна», ТОВ «ІРБІС ЛТД» та ТОВ ТПК «Північ». Виходить ця дорога на паркову алею, яка з'єднує вул. Самоквасова та вул. Текстильників.

Крім того, дорога матиме дві смуги руху, ширина яких буде по 3,5м; ширина тротуарів – 2х2,25 м. Загальна протяжність – 1,936 км, з них: будівництво – 0,927 км, реконструкція- 1,009 км. Орієнтовна вартість будівництва дороги складає близько 65 млн грн.

В ході обговорення цього проекту учасники громадських слухань переважно говорили про те, що ситуація, яка існує на знижує комфортність проживання в цьому мікрорайоні, що відображається на багатьох сторонах життя в мікрорайоні.

На всі запитання, які надійшли від чернігівців, проектант і керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради надали вичерпні відповіді. Зокрема, щодо стану скверу у цьому мікрорайоні начальник КП «Зеленбуд» Роман Старіков зазначив, що з обох сторін дороги є дерева, але здебільшого вони вже перерослі, а подекуди й аварійні. Зараз мікрорайон не має ніякого благоустрою. Томупісля будівництва нової дороги сквер буде повністю оновлений.

Присутня на слуханнях чернігівка повідомила, що у грудні серед мешканців мікрорайону «Шерстянка» було проведено опитування щодо будівництва цієї дороги та відновлення благоустрою району, в ході якого загалом було зібрано більше 1200 підписів за проведення цих робіт. Вона також висловила вдячність Чернігівському міському голові та міській раді за те, що зрушили цей довгоочікуваний проект.

Депутат міської ради по цьому територіальному округу і одночасно начальник управління освіти міської ради Василь Білогура нагадав, що у наступному році сквер, через який йтиме ця дорога, буде впорядкований. Адже в рамках Бюджету участі буде реалізований проект «Парк європейського періоду», який є переможцем серед великих проектів і має на меті реконструкцію скверу у цьому мікрорайоні. Цей проект під час голосування підтримали 1725 чернігівців і на його реалізацію з міського бюджету передбачено 1,5 млн грн.

У результаті громадських слухань «за» будівництво нової автомобільної дороги для під'їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників проголосував 101 учасник громадських слухань, «проти» - 1, «утрималися» - 3.

ФОТОРЕПОРТАЖ:

Відкриття громадських слухань:

Оголошується кількість учасників - зареєструвалися і голосуватимуть 105 чернігівців:

Доповідь проектанта - головного інженера Чернігівського ВКПДП «Укрдіпродор» Ольги Привалової:

Співдоповідь, запитання і відповіді:

Момент голосування "за" таке будівництво:

Підрахунок голосів:

"Проти":

Оголошення результатів щойно відбулося, громадські слухання оголошуються закритими:

Довідково:

Основні техніко-економічні показники об'єкту будівництва:з/п

Показники (потужність,

продуктивність, протяжність т. інш.)

Оди-ниця виміру

Кількість

1

Вид будівництва

будівництво

2

Класифікація дороги

Житлова вулиця

3

Інтенсивність руху на 2037 рік

авт/добу

6900

4

Будівельна довжина під'їзду

км

0,927

5

Будівельна довжина ремонту вул.. Івана Мазепи

км

0,726

6

Будівельна довжина ремонту вул.. Ушинського

км

0,283

7

Загальна довжина за всіма напрямками

км

1,936

8

Пересічення з залізницями в одному рівні (регульований переїзд)

шт

1

9

Пересічення та примикання з автомобільними дорогами в одному рівні

шт

6

10

Відведення земель в постійне користування

га

1,3531

11

Відведення земель: оренда

га

-

12

Заг. обсяг оплачуваних земляних робіт

м3

1445,0

13

Загальна площа дорожнього одягу

м2

21475,0

14

Площа дорожнього одягу ПШС

тис.м2

106,500

15

Штучні споруди:

- труби

- мости

шт/м

шт/м

-

-

16

Зупинки автотранспорту

шт

6

17

Зовнішнє освітлення

км

1,908

18

Тротуари

м2

5950,0

19

Установка металевої бар'єрної огорожі

м

224,0

20

Горизонтальна дорожня розмітка

м2

507,0

Детальний план дороги показаний на кресленні (в 3 частинах, які можна завантажити в гарній якості):

Схема 1

Схема 2

Схема 3

Модель

Житловий мікрорайон «Шерстянка» м. Чернігова в адміністративному плані відноситься до Новозаводського району м. Чернігова . В територіальному плані мікрорайон розміщений в південно-західній частині міста і відокремлений від його основної частини залізницею «Київ-Чернігів - Гомель» ДТГО «Південно-Західна залізниця». На даний час транспортний зв'язок з мікрорайоном здійснюється по двох напрямках:

* по вулиці Івана Мазепи - вул. Ціолковського - вул. Самоквасова (протяжність маршруту - 6,6 км);

* по вул. Любецька – вул. Ріпкинська – вул. Гагаріна – вул. Дніпровська- вул. Попова – вул. Ціолковського – вул. Самоквасова (вул. Текстильників) (протяжність маршруту – 5 км).

Крім того, мікрорайон зв'язаний з основною частиною міста пішохідним тунелем та пішохідним мостом через залізницю в межах станції «Чернігів –Пасажирський» з виходом тунелю на вулицю Івана Мазепи в районі місцевого ринку та виходом по мосту в районі залізничного вокзалу.

Протяжність підземного пішохідного переходу до вул. Івана Мазепи становить 0,5 км, протяжність пішохідного маршруту по мосту до залізничного вокзалу становить 0,8 км.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Знаменита тернопільська ...
Наступна новина: В Житомирській області в ...

КОМЕНТАРІ