Як по СНІЛС перевірити свої пенсійні накопичення онлайн?

Як по СНІЛС перевірити свої пенсійні накопичення онлайн?

18.12.17 17:24 0 786

Останні декілька років пенсійне законодавство Росії серйозно реформується, змінюються правила і принципи пенсійних відрахувань. Так, була введена накопичувальна частина пенсії та з'явилася можливість перевести частину відрахувань у недержавні пенсійні фонди, окремо стала регламентуватися пенсія для працюючих пенсіонерів та багато іншого. У цих нововведеннях часом важко розібратися і зрозуміти, скільки грошей і куди нараховуються для вашої майбутньої пенсії.

Чи знаєте ви, що перевірити ваші пенсійні накопичення можна не тільки при особистому візиті до відділення Пенсійного Фонду Російської Федерації, а й онлайн за номером СНІЛС на єдиному порталі державних послуг (ЕПГУ)? Для такої перевірки вам знадобляться всього лише два документи: страхове свідоцтво і документ, що засвідчує особу (наприклад паспорт). Дана публікація допоможе вам дізнатися про те, як найпростіше перевірити свої пенсійні заощадження за номером СНІЛС (більш детально про це можна прочитати на сайті https://pensiyaportal.ru/news/nakopitelnaya-chast-pensii-po-snils/).

Як перевірити пенсійні відрахування за номером СНІЛС?

Нагадуємо, що кожен роботодавець в обов'язковому порядку здійснює перерахування страхових внесків до Пенсійного фонду за кожного свого працівника відповідно до Трудового Кодексу РФ. У період до 2013 року у громадян не виникало питань про перевірку пенсійних накопичень, з огляду на те, що кожному з них з пенсійного фонду висилався документ зі звітом про суму пенсійних накопичень за минулий рік. Але, починаючи з 2013 року, цей порядок був скасований і листи з ПФ РФ стали приходити тільки за офіційною заявою громадян.

В даний час ви можете перевірити пенсійні накопичення за номером СНІЛС шляхом особистого звернення до будь-якого відділення Пенсійного фонду, пред'явивши співробітникам ПФР своє страхове свідоцтво і паспорт.

Не так давно громадянам РФ став доступний сервіс перевірки «балансу» пенсійних відрахувань онлайн за допомогою єдиного порталу держпослуг. Для того щоб дізнатися суми своїх пенсійних накопичень по СНІЛС через інтернет, необхідно перейти на сайт gosuslugi.ru і в каталозі державних послуг вибрати необхідну послугу. У нашому випадку це «Пенсійні накопичення».

Наступний крок - запит розширеної виписки з рахунку Пенсійного фонду. Процедура виконується протягом декількох хвилин, після закінчення яких ви отримаєте лист - звіт з сумою накопичень по вашій пенсії. При необхідності пенсійну виписку можна роздрукувати через особистий кабінет користувача.

Зверніть увагу, що для клієнтів недержавних пенсійних фондів (НПФ) дана послуга недоступна. У цьому випадку запит інформації по своєму пенсійному рахунку ви зможете зробити тільки на відповідних офіційних сайтах недержавних пенсійних фондів.

Висновки

Як бачите, процедура перевірки пенсійних заощаджень на вашому персональному пенсійному рахунку за номером СНІЛС елементарна і здійснюється без купи паперів і черг. Нагадуємо, що існують два абсолютно простих і легальних способу - особисте звернення до Пенсійного фонду та інтернет запит на порталі держпослуг. Обидва варіанти безкоштовні і не вимагають тривалих витрат часу.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 36)
Наступна новина: Условия правильной ...

КОМЕНТАРІ