Чернігів: Владислав Атрошенко: До прибирання снігу повинні долучитися усі представники підприємств та організацій міста

Чернігів: Владислав Атрошенко: До прибирання снігу повинні долучитися усі представники підприємств та організацій міста

21.12.17 08:06 0 204
18 грудня, в Чернігівській міській раді відбулась екстрена нарада, на якій обговорили ситуацію щодо складних погодних умов. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив текст розпорядження про утворення міського оперативного міжвідомчого штабу щодо роботи в умовах зимового періоду, яке він щойно підписав.

Цим розпорядженням визначений склад оперативного штабу, до якого входять міський голова та його заступник, голови районних у місті Чернігові рад, начальники структурних підрозділів та комунальних підприємств, директори приватних підприємств, що обслуговують житлові будинки, керівники ПАТ «Облтеплокомуненерго», та РГК «Чернігівгаз», ТОВ «Фірма «ТехНова», а також начальник Чернігівського міського відділу управління державної служби НС в Чернігівській області.

Всім членам оперативного штабу доручено забезпечити координацію дій та негайне реагування щодо усунення наслідків негоди.

Зокрема, КП «АТП-2528» забезпечить підготовку наявних на підприємстві техніки, запасів паливно-мастильних та інших матеріалів для обслуговування вуличної мережі міста в зимовий період. А за необхідності укладатиме договори з іншими підприємствами, що мають спеціальну техніку для очищення від снігових заметів та ожеледиці вулиць міста та посипки їх сипучими матеріалами.

Крім того, управлінню охорони здоров'я міської ради доручено забезпечити сталу роботу медичних закладів міста, приділивши особливу увагу наданню медичної допомоги громадянам, які постраждали від наслідків несприятливих погодних умов.

Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції постійно вживатиме посилені заходи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху та негайно повідомлятиме оперативний штаб про ускладнення руху пасажирського транспорту в зв'язку з погіршенням погодних умов на дорогах міста.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко:

- Ми повинні забезпечити цілодобове чергування членів оперативного штабу. Головна концентрація прибирання снігу повинна бути вночі, коли транспорту на дорогах майже не має.*/blockquote

*/blockquote

Прохання до керівників структурних підрозділів міської ради, а також усіх інших підприємств та установ міста: підійти з розумінням до ситуації, яка склалася - це наша спільна задача.*/blockquote

*/blockquote

Ми спільно повинні забезпечити порядок і роботи по прибиранню прилеглих територій до приміщень та офісів усіх закладів міста. Це стосується усіх – ресторанів, банків, установ будь-яких форм власності та напрямку і не тільки на центральних вулицях й на інших. Будь ласка, забезпечте свої колективи інструментами та за можливості спецодягом, де необхідно піском чи піщано-сольовою сумішшю та долучіться до прибирання снігу біля своїх приміщень. Щоб увесь сніг був винесений до проїзної частини, де його потім буде прибирати комунальна техніка.*/blockquote

*/blockquote

Це теж стосується загальноосвітніх навчальних, спортивних закладів, де наявна велика кількість відвідувачів.*/blockquote

*/blockquote

Міський голова також звернувся до усіх власників автомобілів: у нічний час не залишати свої машини припаркованими на вулицях міста, тому що це заважає снігоприбиральній техніці виконувати свою роботу. Також усі мешканці міста у разі необхідності з будь-яких питань можуть звертатися до міського кол-центру тел. 0800-50-93-50 (цілодобово і безкоштовно).

Нагадуємо, що нещодавно у місті також почав працювати мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів» та офіційний портал міського контакт-центру- http://chmkc.com.ua.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: КП «Чернівціводоканал» ...
Наступна новина: За станом на 1 грудня 2017 ...

КОМЕНТАРІ