«Свято Миколая - це день, який люблять усі: і дорослі, і діти. Люди похилого віку колись теж були дітьми, і в їхній пам’яті залишилися ті добрі згадки про свято, - розповідає очільник Тернополя. – Вітаючи один одного, всі ми повинні пам’ятати про тих людей, які не мають рідних та близьких, але також чекають свята»
До слова, станом на на обліку в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради перебуває близько 500 самотніх людей похилого віку.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернігові відкрили ...
Наступна новина: Чернівці: У Ратуші ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим