Плавець Тернопільського «Інваспорту» Богдан Котляр став двічі бронзовим призером Чемпіонату України

27.12.17 08:52 0 851
В місті Кам'янське (Дніпропетровської області), у басейні «МіКомп», вiдбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та ВРФР. Вдало виступив на цих змаганнях представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Богдан Котляр (КМСУ, 1984 р.н., м. Тернопіль), який змагався серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в класі S 4. Так, на дистанції 150 м у комплексному плаванні серед чоловіків (клас SM 4) спортсмен зайняв третє місце, підтвердивши звання кандидата у майстра спорту, і на дистанції 200 м (вільний стиль, клас S 4) здобув ще одну «бронзу».

Четверте місце Богдан Котляр посів на дистанціях 50 м на спині (клас SM 4) та 100 м вільний стиль (клас S 4), повторивши КМСУ. Також на дистанції 50 м вільним стилем (клас S 4) наш земляк був п'ятим, а на дистанції 50 м брасом (клас SB 3) – сьомим. Пiдготувала спортсмена до змагань тренер Ольга Федчишин.

Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Чернівці: Електронна ...