У Тернополі змагались юні і дорослі кікбоксери області

30.12.17 09:04 0 679
В Тернополі відбувся Відкритий Кубок Тернопільської області з кікбоксінгу за версією ІСКА серед юнаків, старших юнаків, юніорів та дорослих. Тривав захід впродовж двох днів у спортивному комплексі «Палац спорту». Змагання були організовані та проведені управлінням фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації (начальник Віктор Мацикур), представництвом громадської організації «Федерація кікбоксингу України «ІСКА» в Тернопільській області» (Колесник С.Є.) та Федерацією аматорського боксу і кікбоксингу Тернопільської області (Степанов Є.В.).

У турнірі взяли участь понад 70 спортсменів із шести команд з Тернополя, Кременця та Заліщиків. Як повідомляє головний суддя змагань, суддя національної категорії Сергій Колесник, бійці продемонстрували високу техніку, характер, волю до перемоги.

Перше командне місце здобула об'єднана команда «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» (директор Олександр Куриляк) - СК «Тернопіль», які здобули 14 золотих, 8 срібних, 9 бронзових медалей. На другому місці спортивний клуб «Поєдинок» (8 золотих, 6 срібних, 2 бронзових медалей), а на третьому - Федерація кікбоксерів Тернопільщини (7 золотих, 2 срібних медалей). Четверте місце посів спортивний клуб «Спарта» м. Заліщики ( 2 золотих, 1 срібна, 1 бронзова медаль.). П'яте місце здобула команда Кременецької федерації кікбоксингу (2 золотих, 1 срібна медаль). Перші три команди нагороджені кубками.

Змагання проходили на високому організаційному рівні, - наголосив Сергій Колесник.