Волинь | Закарпаття | Івано-Франківщина | Львівщина | Рівненщина | Тернопільщина | Буковина
Економіка | Політика | Суспільство | Культура | Наука/Освіта | Спорт | Релігія | Здоров'я | Кримінал | Надзвичайні події | Інші події | Шоу-бізнес

Тернопільські біатлоністи здобули дванадцять медалей на чемпіонатi України

11:23
13.01
Збірна команда області взяла участь чемпіонаті України з біатлону, який проходив у місті Сколе та селі Яворів Львівської області. Змагання тривали з 19 до 29 грудня 2017 року і проводились серед чотирьох вікових груп, а саме: дорослі, юніори, юнаки та дівчата старшої та середньої вікових груп. У складі команди виступали двадцятеро спортсменів, які вибороли 12 медалей різного гатунку. Так, чемпіонами України стали: Віталій Труш (на фото) – гонка переслідування 12,5 км (тренери Меркушина І.В., Меркушин О.В.), юніорка Мар'яна Брикайло – спринтерська гонка 7,5 км (тренери Сцібайло І.І., Бурик Н.В.), юніор Руслан Бригадир – гонка з масовим стартом 12,5 км (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В.) та Олександра Меркушина – індивідуальна гонка 7,5 км (тренери Меркушин О.В., Меркушина І.В.) – середня вікова група дівчат.

Срібні призери: Віталій Труш – спринтерська гонка 10 км (тренери Меркушина І.В., Меркушин О.В.), Марія Кручова – гонка переслідування 10 км (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є.), юніорка Мар'яна Брикайло (на фото справа) – гонка переслідування 10 км (тренери Сцібайло І.І., Бурик Н.В.).

Також, Руслан Бригадир, окрім золотої медалі в гонці з масовим стартом та виконання нормативу на отримання звання «майстра спорту України», виборов ще дві бронзові медалі у спринтерській гонці на 10 км та гонці переслідування на 12,5 км.

Тернополяни відзначились і в одиночних змішаних естафетах, де здобули повний комплект нагород. Чемпіонами України стали Мар'яна Брикайло та Назарій Цебринський, а бронзові нагороди вибороли Марія Кручова та Віталій Труш. Юні Олександра Меркушина (тренери Меркушин О.В., Меркушина І.В.) та Віталій Мандзин (тренер Бурик Н.В.) в одиночній змішаній естафеті серед юнаків і дівчат середньої вікової групи вибороли срібло.

Чемпіонат України серед юніорів був відбірковим на юніорські кубки світу, юніорський чемпіонат Європи і юніорський чемпіонат світу. Відтак, завдяки успішному виступу, майстри спорту України Мар'яна Брикайло та Руслан Бригади, вже забронювали собі місця на участь у цих змаганнях та чемпіонаті України, - повідомляє президент федерації біатлону Тернопільської області В.М. Щур.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації

Наступна новина: В Житомирській області МОЗ підтримує запобіжні заходи проти кору у Києві
Попередня новина: В Україні розпочинає роботу новий Верховний суд