Тернопiльський велосипедист Віталій Гринів - бронзовий призер етапу Кубка світу з велоспорту у Мінську

24.01.18 09:40 0 576
Цими вихідними завершився п'ятий, завершальний етап Кубка світу сезону 2017/2018 з велосипедного спорту на треку. Дві бронзові медалі до активу збірної здобули українські велосипедисти у Мінську. Спортсмен з Тернопiльщини Віталій Гринів здобув “бронзу” у скретчі, Любов Басова фінішувала третьою в кейріні.

За підсумками усіх п'ятьох етапів на призові сходинки рейтингів піднялися відразу два українські спортсмени.

Володарем Кубка світу в кейріні та другим у спринті став - Андрій Винокуров. Третю сходинку у загальному заліку посів Роман Гладиш у дисципліні омніум.

Нагадаємо, що у складі команди виступили і двоє тернополян: Віталій Гринів та Тарас Шевчук. Спорстмени - майстри спорту України міжнародного класу з велоспорту, представляють обласну ШВСМ (тренер Володимир Павелко), є студентами ТНЕУ.