«Ми хочемо бачити нашу громаду здоровою, тому рівень медичних послуг у Тернополі повинен бути достатньо високим, аби забезпечити вчасне виявлення хвороб та їх правильне лікування в межах міста, - зазначає міський голова Сергій Надал. - Перевагою даного томографа є те, що він був придбаний для комунального підприємства за кошти з місцевого бюджету, що в подальшому гарантуватиме безкоштовне томографічне обстеження та обстеження за пільговою ціною для окремих верств населення».
Зі слів головного лікаря міського лікувально-діагностичного центру Петра Левицького, новий комп’ютерний томограф дозволятиме провести детальне медичне обстеження усіх органів та систем, при цьому променеве навантаження на пацієнта, завдяки новітньому обладнанню, знижується на 75%.
Пройти томографічне обстеження безкоштовно зможуть учасники бойових дій та інваліди війни І-ї групи. А за собівартістю отримати медичне обстеження зможуть інваліди І-ї та ІІ-ї групи, інваліди війни ІІ-ї та ІІІ-ї групи, учасники війни та АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС І-ї та ІІ-ї категорії. Також передбачено 10% знижку на послугу для власників «Карти тернополянина», членів благодійного фонду «Лікарняна каса міста Тернопіль», ветеранів та груп людей з інвалідністю.
До слова, у 2017 році за кошти місцевого бюджету для Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру були закуплені сучасний УЗД-апарат, який наразі знаходиться на базі поліклініки №1, та стоматологічне обладнання. Також було виділено кошти на ремонт даху покрівлі медичного центру та приміщень діагностичного відділення і кабінету комп’ютерної томографії.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області 29 ...
Наступна новина: В Житомирській області ігор ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради