На Житомирщині 54 навчальні заклади закрили на карантин
09:21
06.02
Через збільшення на території області випадків захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на Житомирщині закрили на карантин 54 навчальні заклади.
Про це інформує управління освіти і науки облдержадміністрації.
37 шкіл закриті на карантин у м. Житомирі, 5 шкіл закриті у Тетерівській ОТГ, 3 – у Черняхівському районі, по 2 – у Чуднівському районі, Квітневій, Вільській та Народицькій ОТГ, 1 школа закрита у Бердичівському районі.
За даними обласного лабораторного центру, за останній тиждень на грип та ГРВІ захворіли 5 тис. 169 дітей (72,6% від усіх захворілих). Найвищий показник захворюваності серед дітей 5-14 років – 2 262,7 на 100 тис. дітей.
Всі права застережено. Власниками матеріалів, розміщених на сайті є їх автори. При публікуаванні матеріалів з сайту, посилання на УкрЗахідІнформ (у випадку публікуванні в інтернеті - відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці або заголовку на http://uzinform.com.ua/) або на джерело, вказане в матеріалі, обов'язкове. Якщо автор не згідний з розміщенням матеріалу на УкрЗахідІнформ, при першому ж повідомленні адміністрації сайту по адресі webmaster@uzinform.org.ua, матеріал буде вилучено. Редакція не завжди поділяє думку авторів матеріалів, розміщених на ресурсі.