Тернопiльськi легкоатлети здобули "золото" на Кубку України у Києві

21.02.18 10:13 0 482
У Києві, в легкоатлетичному манежі ШВСМ, 18 лютого, відбувся Кубок України з легкої атлетики в приміщенні. В цьому році турнір проводився згідно рейтингу легкоатлетів, і тільки дванадцятеро кращих у своїх видах були допущені до цих змагань. Тернопільщину представили чотири учасники, і усі стали переможцями. Так, Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Євген Кармелюк, студент ТНПУ ім. Гнатюка) в стрибках в висоту з результатом 205 см став володарем Кубка, зазначили в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Сергій Крук (обласна ШВСМ, тренер Михайло Васірук, студент ТНЕУ), стрибнувши в довжину на 738 см, також не залишив своїм суперникам ніяких шансів і здобув перемогу.

Також Наталя та Іван Стребкові (обласна ШВСМ, тренери Сташко І.П., Олександр Степанюк, ТНПУ ім. Гнатюка), вперше стартуючи в цьому сезоні, показавши час відповідно 9.24,08 сек та 8.15,82 сек, забрали Кубки до сімейної колекції.