незважаючи на ріст кількості людей з інвалідністю, в нашій країні ще недостатньо установ, які допомагають їм у соціальній адаптації. Їхнє спілкування обмежується рамками батьківської родини або найближчих родичів, тож основною їхньою проблемою є самітність.
З метою забезпечення прав дітей та молоді з особливими потребами на розвиток творчих здібностей при Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді кожного тижня працює творча майстерня. Кожне заняття у майстерні – це для молодих чернігівців з особливими потребами можливість не лише розвинути свої уміння, а й поспілкуватися.
Заняття у майстерні проводяться кваліфікованими педагогами з навчально-освітніх закладів міста і спрямовані на розвиток здібностей, пізнавальних процесів та самовдосконалення людей з особливими потребами.
Всі бажаючі взяти участь у роботі Творчої майстерні можуть звернутися до Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою:
вул. Хлібопекарська, 24а (приміщення дитячого садка № 54) з 8.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00-14.00)
На фото: чергове заняття творчої майстерні. Діти разом із батьками виготовляли Дерево життя та достатку. Кожному учаснику хотілося, щоб воно було вічним і щедрим.
— — — — — — Прес-служба Чернігівської міської ради
*/blockquote
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Тернопільські біатлоністи ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав