Захід організовано департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за участю експерта, уповноваженого Мінекономрозвитку України на проведення такого роду навчань – Ірини Корди. Даний семінар присвячений нововведенням у законодавстві, а також проблемним питанням, що виникають при здійсненні державних закупівель як у державних замовників, так і в представників бізнесу.
Загалом на Тернопільщині від початку запровадження системи Prozorro організовано понад 40 аналогічних семінарів на обласному та районному рівнях, якими охоплено всі райони області.
Завдяки успішному впровадженню системи електронних закупівель, в області на зекономлено понад 383 млн гривень бюджетних коштів та підписано договорів на загальну суму 8,9 млрд гривень.
Враховуючи велику кількість учасників заходу, які прийшли з конкретними запитаннями, цикл семінарів-навчань продовжуватиметься і надалі. Слідкуйте за анонсами.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі сергій Надал та ...
Наступна новина: У Тернополі відкриють ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Взрослые дни рождения: игры, которые точно понравятся всем
Почему разборчивые покупатели выбирают Beauty of Joseon? Взгляд на премиальный сегмент корейской косметики
Поставщикам ритейла — как настроить доставку в торговые сети без штрафов и задержек
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей