У легкоатлетів Тернопільського «Інваспорту» - шість медалей чемпіонату України

У легкоатлетів Тернопільського «Інваспорту» - шість медалей чемпіонату України

16.03.18 12:35 0 432
Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку завершився у місті Бахмут (Донецька область), на місцевому стадіоні «Металург». Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок, і участь у них взяли представники всіх областей України. Загалом вступало близько двохсот учасників. Збірну команду Тернопільської області представляли п'ятеро спортсменів, які здобули шість медалей, з яких три золотих і три срібних.

Так, серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку майстер спорту України міжнародного класу України Ольга Зазуляк (1994 р.н., клас Т – 20) у бігу на 60 м посіла друге місце, а ще одну срібну медаль спортсменка здобула у стрибках в довжину (на фото - перша зліва). Готував атлетку до змагань заслужений тренер України Іван Салук.

Ще один вихованець Івана Салука кандидат у майстри спорту України Володимир Гродзік (1983 р.н., клас F – 36) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у штовханні ядра посів четверте місце та повторив норматив на звання КМСУ.

Дві золотих медалі виборов на турнірі майстер спорту України Сергій Волохатий (1999 р.н., клас Т – 20). Зокрема, спортсмен посів перші місця у стрибках у висоту та у стрибках в довжину. А Микола Хрупалик (1996 р.н., клас Т – 20) завоював «золото» у бігу на 3000 метрів, «срібло» – у бігу на 1500 метрів, а також у стрибках у висоту став четвертим.

Також Репета Мар'ян (2002 р.н., клас Т – 20) у бігу на 800 м посів 8 місце, у бігу на 400 м – 9 місце, а у бігу на 200 м – 10 місце. Тренер спорстменів Ворко В.І.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 60 жителів Житомирщини ...
Наступна новина: У Житомирі розробили проект ...

КОМЕНТАРІ