На Тернопільщині відбувся семінар для вчителів англійської мови

На Тернопільщині відбувся семінар для вчителів англійської мови

16.03.18 13:59 0 372
“Американська мрія чи...ілюзія?” – під таким гаслом пройшов другий реколекційно-методичний семінар для вчителів англійської мови з Тернопільської, Львівської та Одеської областей. Захід відбувався протягом 9-11 березня на базі Музейно-меморіяльного комплексу ім. Патріярха Йосифа Сліпого що у с. Заздрість на Тернопільщині.

16 педагогів ознайомилися з історичним феноменом так званої «американської мрії» з її витоками, передумовами виникнення, християнськими праобразами. Під час семінару вчителі мали змогу перевірити свої знання американської історії та культури, отримати методичні посібники з планування уроків про «американську мрію», переглянути художній фільм про соціальні виклики деяких етнічних та расових груп в США.

Окрему увагу присвятили образу «обіцяної землі» на сторінках Євангелія. Також педагоги мали можливість молилися англійською мовою, а також відбули прощу до Марійського духовного центру в Зарваниці.

Довідково:

Семінар зорганізовано за ініціативи Релігійного Товариства українців католиків «Свята Софія» (США) у співпраці з Менор-коледжем (Філадельфія, США) за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації та Теребовлянської районної державної адміністрації.

Майстер-класи вели о. Тарас Кшик, ЧНІ, та д-р Ірина Іванкович, викладач англійської мови Менор-коледжу (США).

Прес-служба Товариства «Свята Софія» США

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ