Відомого українського поета,художника та громадського діяча Михайла Левицького привітали з ювілеєм

Відомого українського поета,художника та громадського діяча Михайла Левицького привітали з ювілеєм

17.03.18 14:27 0 376
Заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик разом із директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадимом Боярським привітали видатного українського поета, перекладача, художника, члена Національних спілки письменників України та спілки художників України, співзасновника першої в Україні крайової організації Народного Руху України Михайла Левицького із 70-тиріччям та передали йому подяку від голови ОДА Степана Барни.

«Вітаю видатного українського художника, поета, громадського діяча, людину-епоху – Михайла Левицького з Днем народження. Здоров'я, миру та злагоди на многая та благая літа!», – побажав ювіляру Юрій Юрик.

У Петриківському геріатричному пансіонаті, де зараз проживає Михайло Левицький, організовано виставку в честь Дня народження митця.

Свій перший вірш поет надрукував у газеті «Зірка» будучи 14-тирічним школярем. Завдяки публікації юнака преміювали путівкою в табір «Молода гвардія» як найкращого юного кореспондента та художника.

У 1979 році у львівському видавництві «Каменяр» вийшла перша книга Михайла Левицького під назвою «Мамині перепілки». У січні 1981 року він став членом Спілки письменників України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Степан Барна: Відроджена ...

КОМЕНТАРІ