У Житомирі нагородили переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

У Житомирі нагородили переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

20.03.18 09:47 0 287
У Житомирі відзначили переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якій взяли участь 75 школярів з 24 областей України та м. Києва.

IV етап олімпіади проходив у Житомирі протягом 12-17 березня.

За інформацією управління освіти і науки ОДА, змагання проходили на базі КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2» Житомирської обласної ради.

Пережможці олімпіади із Житомирщини – учні навчальних закладів обласного центру – Лілія Кушнір (ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) отримала диплом переможця 1 ступеня та Добровольський Богдан (Ліцей №25), який отримав диплом переможця ІІІ ступеня.

Олімпіада складалась з двох турів: теоретичного (тестування) і практичного (захист еко-проектів). Під час проведення практичного туру учасники захищали свої проекти з охорони довкілля.

Найкращі результати показали школярі із Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Київської областей та м. Києва.

У вільний від змагань час учасники змогли відвідали музей Космонавтики ім. С. Корольова та інші історичні пам'ятки обласного центру.

Організатори олімпіади – управління освіти і науки Житомирської ОДА та Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Віктор Мацикур: ...
Наступна новина: Учасники АТО у Тернополі ...

КОМЕНТАРІ