На Житомирщині вже функціонує 9 сучасних медіатек

На Житомирщині вже функціонує 9 сучасних медіатек

21.03.18 09:37 0 325
У навчальних закладах області вже переобладнали 9 сучасних медіатек, створення ще 12 бібліотек нового зразка запланували до 1 вересня.

Про це повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації.

« в області функціонує 9 медіатек – 6 у м. Житомир, по 1 у Хорошівській, Гришковецькій та Коростишівській гімназіях. Ще 12 медіатек в області плануємо переобладнати до 1 вересня», – сказали в управлінні.

За інформацією управління, у лютому відкрили медіатеку у ЗОШ №7 імені Валерія Бражевського у Житомирі, яка сполучена зі шкільною бібліотекою, простір огороджено скляними панелями.

Також у березні доукомлектували технікою та меблями медіатеку у Коростишівській гуманітарній гімназії №5 ім. Т.Г. Шевченка.

Переобладнання сучасних медіатек відбувається в рамках Меморандуму про співпрацю з розвитку інклюзивного середовища, підписаного між Благодійним фондом Порошенка та Житомирською обласною державною адміністрацією. На Житомирщині у 2017 році розпочато роботу з реалізації проекту реконструкції шкільних бібліотек у сучасні медіатеки.

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич анонсував відкриття 18 медіатек у школах області до кінця 2018 року.

Довідково. Створення сучасної шкільної бібліотеки – медіатеки є частиною системних якісних змін у наданні освітніх послуг. Медіатека – це простір для навчання, роботи та спілкування з використанням інноваційних технологій.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 23 березня у Тернополі ...

КОМЕНТАРІ