Інформаційно-розважальний портал: Що це таке?

Інформаційно-розважальний портал: Що це таке?

22.03.18 20:33 0 1121

Інформаційно-розважальний портал - це веб ресурс з великою кількістю сторінок, розділів, модулів. Такі сайти створюється з метою розміщення в мережі інтернет велику кількість інформації в єдиному місці. Ви можете набрати в пошуковій системі «інформаційно-розважальний портал» і, пройшовши уздовж будь-яких посилань, опинитися на сторінках такого роду ресурсу.

На сторінках інформаційно-розважального порталу Ви зможете ознайомитися зі зведенням останніх новин. Завдяки доступності та швидкості, з якою можна видозмінити, доповнити або прибрати інформацію на сторінці, в новинній стрічці завжди розміщені найактуальніші події. Що відбувається в країні і за кордоном? Вас цікавить, як зіграла вчора улюблена футбольна команда? Новинки театру, кіно, музики? Досягнення науки і техніки? Все це і багато іншого Вашій увазі на сторінках інформаційно-рекламного порталу. Наприклад, Орен-ок.

Крім стрічки новин, до Ваших послуг багато інших сервісів. Інформаційно-розважальний портал завжди розповість про погоду, про курс валют на дану хвилину, про стан доріг (чи очікує десь автомобіліста пробка); допоможе кожному дістатися до будь-якого місця в місті, зорієнтувавши по електронній карті, завдяки якій відвідувач так само зможе дізнатися, чи є поблизу автостоянка, готель або банкомат.

Інші функції інформаційно-розважального порталу

Сама назва «інформаційно-розважальний портал" має на увазі не тільки наявність інформації, а й матеріалів, які допоможуть Вам приємно провести час.

Найчастіше на інформаційно-розважальний портал заходять саме з метою відволіктися від роботи і присвятити кілька хвилин собі за чашкою кави. Любителі анекдотів, кумедних фотографій, флеш ігор, добірок зображень з галерей популярних художників і фотографів, а так само ті, хто любить розміщувати власні фотороботи - кожен з них знайде щось для себе на сторінках інформаційно-рекламного порталу.

Інформаційно-рекламний портал найчастіше включає в себе більш інтерактивні служби, тому як багато людей приходять в глобальну мережу саме з метою пошуку співрозмовника. Такі тематичні сторінки, як: світ моди, поради господині, рубрики для автомобілістів і багато інших мають на увазі спілкування між відвідувачами ресурсу. Нерідко на інформаційно-рекламному порталі є підрозділи більш вузької тематики, де так само можна познайомитися з ким-небудь для створення різного роду відносин.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 101)
Наступна новина: В яких випадках може ...

КОМЕНТАРІ