Європейська практика: у Чернігові школярів на екскурсії водитимуть у світловідбиваючих жилетах

Європейська практика: у Чернігові школярів на екскурсії водитимуть у світловідбиваючих жилетах

26.03.18 10:40 0 338
23 березня, громадські активісти Національної програми Traffic Challenge передали 600 світловідбиваючих жилетів чернігівським школам. Передача жилетів відбулася в управлінні освіти Чернігівської міської ради. 20 шкіл міста отримали комплекти для дітей 1-3 класів, кожний комплект складається з 30 жилетів 2-х розмірів, тобто розрахований на повний клас дітей.

Активісти Національної програми Traffic Challenge також проведуть для дітей заняття «Безпека пішоходів на дорозі та важливість використання світловідбивачів».

- Громадські активісти ГО Traffic Challenge розповсюджують в Україні європейську практику, коли діти, що йдуть на шкільні заходи поза межами школи, на екскурсії, одягають яскраві світлоповертаючі жилети. Це робить їх добре помітними для водіїв, інших учасників дорожнього руху та тих, хто їх супроводжує. Це особливо важливо при пересуванні вздовж доріг, або при переході проїжджої частини, небезпечних перехресть, - розповіла голова організації Ольга Дробишева. Адже психологічні особливості та імпульсивність дітей молодшого шкільного віку створюють додаткову небезпеку на дорозі. */blockquote

*/blockquote

У жилеті дитина — максимально захищена не тільки від дорожніх небезпек, а також – від того, щоб загубитись у натовпі або стати жертвою викрадачів чи якогось насильства, адже дитина в жилеті привертає увагу усіх навколо.

- Наразі ми намагаємося співпрацювати з представниками національної поліції, які будуть приходити до школи і проводити відповідні заходи з безпеки дорожнього руху, а також , разом з батьками шкіл з'ясовувати сумлінне використання цих жилетів адміністраціями шкіл. Адже ми вже не перший рік співпрацюємо із освітніми закладами та бачимо велику різницю у ставленні до питань дорожньої безпеки в різних школах, - підкреслила Ольга Дробишева.*/blockquote

*/blockquote

За її словами, минулого тижня 50 комплектів жилетів отримали школи столиці. Також активно співпрацюють у цьому напрямку західні та південні міста нашої країни.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Назар Яворський ...
Наступна новина: Ігор Гундич: Житомирщина ...

КОМЕНТАРІ