Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

26.03.18 10:32 0 304
Уряд затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки – це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи.

Протягом 2017 року було відновлено більше 2 тис. км автошляхів. Цього року Уряд виділяє рекордні 45,7 млрд грн на ремонт і будівництво доріг за принципово новими стандартами якості. Також очікуються додаткові надходження – до 6 млрд грн – від «Митного експерименту» на місцеві дороги. Загалом програма до 2022 року передбачає обсяг фінансування близько 298 млрд грн за рахунок різних джерел фінансування.

У 2018 році продовжать роботи по поточному середньому ремонту автомобільних доріг М-21 Виступовичі-Житомир – Могилів-Подільський (на ділянці Житомир – Вінниця) та Н-03 Житомир – Чернівці.

Запроваджуються нові будівельні норми за європейськими стандартами. Також передбачається закупівля нової якісної дорожньої техніки та підготовка висококваліфікованих кадрів.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Назар Яворський ...

КОМЕНТАРІ