Землевпорядники Житомирщини щотижня опрацьовують більше 2 тисяч звернень

Землевпорядники Житомирщини щотижня опрацьовують більше 2 тисяч звернень

27.03.18 10:38 0 445
З початку 2018 року до органів Держгеокадастру Житомирської області надійшло 25 875 заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). В середньому упродовж тижня землевпорядники області приймають та опрацьовують 2,1 тис. таких заяв.

Про це повідомляє управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Найчастіше громадяни звертаються із заявами про реєстрацію земельних ділянок та надання витягів із ДЗК. На державні кадастрові реєстратори зареєстрували 11 953 земельні ділянки та видали 7 595 витягів із ДЗК.

Найбільшу кількість ділянок внесли до кадастру у Житомирському (1578), Овруцькому (1225) та Новоград-Волинському (1144) районах області. Максимальну кількість витягів із кадастрової системи видали в Овруцькому (735), Новоград-Волинському (649) та Черняхівському (599) районах Житомирської області.

Спеціалісти землевпорядної служби області також з початку поточного року надали 5097 онлайн-витягів з Державного земельного кадастру, заяви на які надійшли через мережу Інтернет. Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: установи ...
Наступна новина: Житомирщина вперше зайняла ...

КОМЕНТАРІ