На міжнародній виставці у Києві презентували туристичний потенціал Тернопілля

На міжнародній виставці у Києві презентували туристичний потенціал Тернопілля

30.03.18 12:17 0 402
Туристичний потенціал Тернопільщини представляють у Києві на ХХІV міжнародній виставці «Україна – подорожі та туризм». Щороку відвідати цю стартову площадку туристичних пропозицій приїжджають тисячі охочих знайти новий продукт та налагодити співпрацю.

Під час виставки Тернопілля представило свій унікальний туристичний потенціал та культурну спадщину, гастротуризм, музичні фестивалі, середньовічні фортеці та замки, а також цікаві атракції. Зокрема, місто Теребовля презентувало цікавий проект майстер-класів для туристів, а також екскурсію на унікальний віадук. Особливу увагу акцентували на проекті «Тернопільське Придністер'я».

За словами начальника відділу туризму Тернопільської ОДА Назара Яворського, проведення таких заходів – великий крок вперед у популяризації України як туристичної дестинації в світі, адже презентується велика кількість цікавих місць нашої країни перед міжнародними гостями та туристичними агенствами.

«Тернопілля відкрите для туристичного бізнесу та інвестування. 24 травня у Тернополі відбудеться щорічний інвестиційний форум на якому презентуватимемо конкретні земельні ділянки та проекти до яких можуть долучитися інвестори. Презентація в інформаційному просторі України, а також найбільший стенд у рамках найпотужнішої виставки - це реальний крок вперед. Туристична галузь області у 2018 році готова зустріти туристів та пропонувати їм якісний відпочинок. Ми активно розвиваємо національний туризм, бо це нові робочі місця, нова інфраструктура та диверсифікація економіки. Ще хочу відзначити і те, що до нас повертається іноземний турист, адже минулого року кількість туристів з-закордону зросла на шість відсотків (до 14,4 млн). Цього року плануємо цю цифру ще збільшити. Також активно працюємо і представляємо найцікавіші та найсмачніші принади Тернопілля», - зазначив Назар Яворський.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Двадцять дев’ята сесія ...
Наступна новина: Житомирщина: кооперативи ...

КОМЕНТАРІ