Чернігів: Спеціальний ліфт для людей на візках у підземці біля «України» з’явиться вже скоро

Чернігів: Спеціальний ліфт для людей на візках у підземці біля «України» з’явиться вже скоро

30.03.18 12:58 0 340
Під час пленарного засідання 29-ї сесії Чернігівської міської ради при розгляді питань у розділі «Різне» депутат міської ради Ірина Березинець озвучила прохання від людей з обмеженими можливостями. А саме, про облаштування підземного переходу біля готелю «Україна» спеціалізованим ліфтом для полегшеного та більш комфортного спуску та підйому в переході.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко одразу ж прокоментував це звернення: дана проблема вже вирішується. З цією метою зараз проходить суто технічна процедура для надання КП «Паркування та ринок» міської ради тимчасової зворотньої фінансової допомоги іншим комунальним підприємством.

- Ця фінансова допомога буде використана на облаштування підземних переходів у місті, в тому числі й на закупівлю спочатку хоча б одного такого спеціалізованого ліфту. Один такий ліфт місто вже придбало і його можна побачити в ЗОШ №30. Охоронець, який буде працювати в підземному переході, буде допомагати людям з обмеженими можливостями спускатися та підніматися. Ми ідемо по цьому шляху, хоч у часі й не так швидко, як хотілося б, – сказав міський голова. */blockquote

Як ми вже повідомляли раніше, йдеться про спеціальне мобільне пристосування, мобільну платформу для підйому та спуску людей на інвалідних візках по сходах. Платформа пристосована до того, щоби одна людина могла без проблем переміщати її від одного входу в підземний перехід до іншого.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: МОЗ України запроваджує ...

КОМЕНТАРІ