В Житомирській області нові школи за новими підходами,дитячий садок до 1 вересня та результати децентралізації.

В Житомирській області нові школи за новими підходами,дитячий садок до 1 вересня та результати децентралізації.

01.04.18 15:07 0 466
Робочу поїздку з метою перевірки об'єктів ДФРР, які будуть реалізовуватися цьогоріч, провів 30 березня голова ОДА Ігор Гундич.

Керівник області оглянув будівництво ЗОШ №13 м. Коростень. «Ніякої червоної фарби на підлозі у новозбудованому корпусі не має бути. Не потрібно повертати дітей на 30 років у минуле, коли ще навчалися ми. Заклади, за які беремося комплексно, матимуть сучасні яскраві фасади, цікавий для дітей внутрішній простір», – звернув увагу підрядника голова ОДА.

Добудову блоків 1 та 2 школи планують завершити вже цьогоріч. Раніше в закладі не було вбиральні, тому блок 1 добудовували з метою забезпечення належних умов для навчання дітей. Добудована частина школи також міститиме актову залу, харчоблок та класи для дітей молодшого віку.

Кошторисна вартість проекту – 15 млн грн.

Керівник області також дав доручення проектантам розробити нові варіанти паспортів фасадів та показати їх учням, аби вони обрали той, який найбільше до вподоби.

Це стосується не лише ЗОШ №13, а й Грозинської гімназії, яку також оглянув голова ОДА. Після термомодернізації у гімназії стало набагато тепліше, використання палива також зменшилося. Цьогоріч завершиться і оздоблення фасаду школи – із врахуванням побажань учнів.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ