На Тернопільщині удосконалюють систему надання соціальних послуг у громадах

На Тернопільщині удосконалюють систему надання соціальних послуг у громадах

04.04.18 12:40 0 410
Актуальні питання забезпечення соціального захисту населення, розвиток соціальних послуг та захист прав дітей в умовах децентралізації обговорили під час семінару-наради у Тернопільській облдержадміністрації спільно з делегацією Міністерства соціальної політики України 30 березня.

«Єдиної моделі організації надання послуг у громадах не існує. Свою роботу кожна громада влаштовує індивідуально, враховуючи потреби своїх жителів. Тому і соціальні послуги мають надаватись також відповідно до них. І хоч у кожного керівництва громади своє розуміння того, як має розвиватись соціальний сегмент роботи, взаємодія органів виконавчої влади з громадою у цій системі є обов'язковою. Щодо призначення соціальних допомог, то тут має бути налагоджена робота: «фронт-офіс» – «бек-офіс» – «місцева виконавча влада»,- зазначив генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Віталій Музиченко.

Консультант Мінсоцполітики з розробки моделі адміністрування Наталія Зінкевич представила перед учасниками наради 4 можливі моделі з надання соціальних послуг у громадах.

Про інновації, які вже функціонують на території їхніх громад та успішний досвід роботи у сфері надання соціальних послуг розповіли заступник Байковецького сільського голови Віктор Пулька та заступник Мереф'янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рудницька.

Підбиваючи підсумки наради, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА Вадим Боярський наголосив, що головним завданням надання соціальних послуг в умовах децентралізації є їхнє наближення до громадян.

Довідково: у заході взяла участь делегація Міністерства соціальної політики України у складі: генерального директора Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Віталія Музиченка, консультанта Мінсоцполітики з розробки моделі адміністрування, Проект Світовий Банк Наталії Зінкевич, начальника відділу нормативного забезпечення Управління профілактики соціального сирітства Вікторії Галайдюк та головного спеціаліста відділу соціального захисту дітей департаменту захисту прав дітей та усиновлення Любові Солодухіної; делегація з Харківщини: заступник Мереф'янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Рудницька, начальник служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Мереф'янської міської ради Олена Цивковська.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Бійці батальйону ...
Наступна новина: Розпочато підготовку ...

КОМЕНТАРІ