Чернігів: Заява КП «Зеленбуд» щодо нападу на його працівника

Чернігів: Заява КП «Зеленбуд» щодо нападу на його працівника

05.04.18 08:37 0 336
Комунальне підприємство «Зеленбуд» Чернігівської міської ради зробило офіційну публічну заяву щодо нападу на свого працівника:

«29 березня 2018 року сталась неприпустима подія. Під час виконання працівниками КП «Зеленбуд» завдань по видаленню аварійних дерев на території Валу туди прийшов громадянин Гашпар О. Р., який почав вимагати від працівників КП "Зеленбуд" документи. Надання документів (ордеру) його не влаштувало і він почав нецензурно лаятися на працівників підприємства та перешкоджати їм виконувати свою роботу. Один із наших працівників зробив агресивно налаштованому громадянину зауваження, за що Гашпар О. Р вдарив його по обличчю. Нашому співробітнику були завданні тілесна та моральнашкода, зараз він перебуває на стаціонарному лікуванні.

Хочемо наголосити, що співробітник КП “Зеленбуд”, який став жертвою агресії - сумлінний працівник підприємства зі значним стажем, йому 63 роки, з них 26 років він працює на нашому підприємстві. Доречі, він годиться цьому “громадському активісту” в батьки та заслуговує на повагу, а не на зневажливе ставлення.

Наше підприємство наголошує, що дані методи є не припустимими і ми завжди будемо відстоювати честь ігідність співробітників, які за досить скромні кошти працюють на благоустрій міста та роблять його більш красивим і комфортним для життя людей.

З вказаного приводу вже надійшла заява до правоохоронних органів. Сподіваємося на справедливе розслідування,» - сказано в заяві комунального підприємства.

Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. КП «Зеленбуд»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині триває ...
Наступна новина: В Житомирській області у ...

КОМЕНТАРІ